ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАСТЕРЕЖЕННя ЩОДО ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ/КЛІЄНТІВ

Будь ласка, уважно прочитайте цю інформацію перед доступом до цього web-сайту або іншого інтернет ресурсу на якому розміщенні запропоновані Вам послуг

Надавач послуг - Фізична особа-підприємець Альошина Тетяна Юріївна, яка діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2214806666), а також команда осіб, які беруть участь у забезпеченні належного функціонування послуг web-сайту або іншого інтернет ресурсу на якому розміщенні запропоновані Вам послуги. Користувач/Клієнт - фізична особа, яка погодилася з умовами Політики конфіденційності. Надавача послуг, є суб'єктом персональних даних, який користується запропонованими послугами, надає згоду на обробку своїх персональних даних в базі персональних даних Надавача послуг, а також погоджується отримувати регулярні електронні листи та інші повідомлення від нашої команди. Політика конфіденційності може бути змінена будь-коли з повідомленням користувачів/ клієнтів цього web-сайту або іншого інтернет ресурсу, або без попереднього повідомлення користувачів/клієнтів про внесення змін до цієї політики конфіденційності. Користувачам слід періодично відвідувати цю сторінку для ознайомлення з Політикою конфіденційності, що діє на момент відвідування web-сайту або іншого інтернет ресурсу Надавача послуг. Використання Вами web-сайту або іншого інтернет ресурсу Надавача послуг, означає що Ви надали згоду дотримуватися цієї Політики конфіденційності, а також Вашу згоду на використання інформації, яка збирається нашою командою, включаючи особисту інформацію, як зазначено в цій Політиці конфіденційності. Будь ласка, регулярно переглядайте цю Політику конфіденційності, щоб бути в курсі оновленої інформації.

1. Збір використання та (або) обробка даних Надавачем послуг

Збирання, обробка та(або) використання інформації, що отримується під час взаємодії з
користувачами/клієнтами (надалі - персональні дані).
Це зроблено з метою:
- Формування бази даних про користувачів/клієнтів, відвідувачів web-сайту або іншого
інтернет ресурсу Надавача послуг;
- Інформування про новини, акції та спеціальні пропозиції Надавача послуг;
- Персоналізація надання знижок та інших переваг користувачам/клієнтам Надавача послуг;
- Забезпечення реалізації адміністративно – правових, податкових відносин та відносин у
сфері бухгалтерського обліку;
- Забезпечення реалізації відносин у сфері реклами та збору персональних даних у
комерційних цілях;
- Забезпечення реалізації відносин у сфері статистики; забезпечення реалізації інших
відносин, що вимагають обробки персональних даних.
Наша команда збирає персональну інформацію, яку Ви свідомо та добровільно надаєте при
заповненні форм на нашому web-сайті або іншому інтернет ресурсі. Ця інформація може містити
Ваше ім'я, Вашу сферу діяльності, вік, стать, поштову адресу, адресу електронної пошти, номери
телефонів та будь-яку іншу інформацію, яку Ви добровільно надаєте нам.
Особиста інформація, яку ми отримуємо від Вас, дозволяє якісно надавати послуги, доступні
на web-сайті або іншому інтернет ресурсі, а також допомагає у персоналізації функцій, доступних
вам на web-сайті. Ми також можемо використовувати Вашу особисту інформацію для розробки,
покращення та реклами наших послуг, також Ваша особиста інформація може використовуватись
для внутрішніх цілей, таких як аудит, аналіз даних та дослідження, щоб покращити наші послуги
та спілкування з користувачами/клієнтами.

2. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише нашій команді для цілей, зазначених у пункті 1 цієї Політики конфіденційності, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. Статтею 14 ЗУ «Про захист персональних даних» визначено, що поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу з баз персональних даних за згодою суб'єкта персональних даних. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи не дозволяється, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Команда надавача послуг використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших особистих даних, а також регулярно переглядає та покращує ці засоби в міру необхідності для відображення законодавчих змін та (або) вдосконалення технічних можливостей.Даний документ не потребує письмового погодження користувачів/клієнтів. Ознайомлення зцим документом під час відвідування web-сайту або іншого інтернет ресурсу Надавача послуг, єповним й безумовним погодженням користувачів/клієнтів на обробку їх персональних даних, як це передбачено Законом України «Про захист персональних даних», та добровільним дозволом увикористанні персональних даних користувачів/клієнтів, які були надані під час проходженняреєстрації та/або вчинення інших дій, які передбачають розкриття персональних даних з метоюзазначеною в п.1 цих Правил конфіденційності.Також, ознайомлення з цим документом являється безумовним наданням згоди користувачів/клієнтів в отриманні рекламної інформації від Надавача послуг за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти та інших засобів комунікації.Користувач/клієнт посвідчує, що повідомлений щодо включення інформації про нього добази персональних даних Надавача послуг, з метою зазначеною в п. 1 цього Застереження, а також відомості про права, визначені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», і про осіб, яким надаються дані користувачів/клієнтів, для виконання зазначеної мети.

Made with